O nas

Ekologiczne gospodarstwo szkółkarsko-sadownicze aronii

Nasza przygoda z aronią rozpoczęła się w 1979 roku, czyli ponad 30 lat temu, kiedy to założyliśmy pierwszą w regionie plantację aronii. Przez pierwsze 10 lat skupialiśmy się głównie na produkcji owoców aronii oraz sposobie jej uprawy. W roku 1988 zajęliśmy się również specjalistyczną produkcją sadzonek aronii.

Więcej...

Plantacje – produkcja owoców

W chwili obecnej posiadamy trzy duże plantacje aronii o powierzchni kilku hektarów, które są systematycznie pielęgnowane i odpowiednio odmładzane w celu osiągania pełnego owocowania. W miarę potrzeb zwiększamy nasze gospodarstwo o kolejne plantacje. W zbieraniu plonów oraz uprawie plantacji wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt.

Więcej...

Szkółka – produkcja sadzonek

Nasze ekologiczne gospodarstwo szkółkarskie od 1988r. specjalizuje się w produkcji sadzonek aronii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i solidnej wiedzy o aronii, od lat uzyskujemy sadzonki najwyższej jakości. Produkujemy sadzonki wegetatywne i generatywne.

Więcej...

Przydatne linki

Wikipedia Ekogwarancja Ministerstwo Rolnictwa Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Agencja Rynku Rolnego ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krajowa Rada Izb Rolniczych Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej - Państwowy Instytut Badawczy

Kontakt

Informacje: +48.516 200 199 - najlepiej po godz. 16:00.

Informacja krajowa i zagraniczna - kontakt, pomoc, inne języki (preferowany angielski).